Chci se ubytovat

pokoj

Ubytování

Hotel Vsacan se nachází přímo ve středu města Vsetína. Nabízíme kapacitu 72 lůžek. K rezervaci jsou dostupné jednolůžkové, dvoulůžkové a apartmánové pokoje.
kancl

Pronájem komerčních prostor

Hotel Vsacan nabízí výborné strategické místo pro komerční prostory. K dispozici jsou prostory většího charakteru vhodné pro provozovny a dále nabízíme k pronájmu kancelářské prostory. Pro více informací nás prosím kontaktujte.
gastro

Gastro & služby

V budově hotelu je možné navštívit 3 restaurace a 2 bary. Dále jsou vám k dispozici různorodě služby, které provozují soukromé osoby a nejsou přímou součástí hotelu.

Pokoje v nabídce

Je možné se ubytovat v jednolůžkových, dvoulůžkových nebo apartmánových pokojích.

Hodnocení hotelu

„Vynikající poměr cena/kvalita“ Nadstandartní vstřícnost personálu při řešení individuálních potřeb. Krásná koupelna. Umístění přímo v centru města.
„Celkově byl pro mne pobyt odpočinkový a příjemný. Ubytovala bych se tu i znovu.“ Velmi pohodlné a čisté ubytování, tiché, klidné místo. Dobře se spalo. Snídaně byla dobrá a obsluha usměvavá a vstřícná. Navíc v termínu, kdy jsem sháněla ubytování na poslední chvíli, to byla i nejlevnější možnost.
"Velmi dobré." Vynikající poloha blízko centra a nádraží jak autobusového tak vlakového. Snídaně byla bohatá a personál vstřícný.
Splněná očekávání. Velmi vstřícný personál. Hezký výhled. Centrální poloha. Pohodlná postel. Čistota.

Webové stránky ve výstavbě. Rezervační systém běží v testovacím režimu. Prosíme nevyužívat! Rezervace nebudou platné. Děkujeme za pochopení. Skrýt