1. Rezervace ubytování a dalších služeb v hotelu Vsacan
Rezervace ubytování a dalších služeb v hotelu Vsacan potvrzení této rezervace ze strany hotelu je možné pouze písmeně, tj. zpravidla e-mailem. Za potvrzení rezervace se považuje buď automatické e-mailové potvrzení generované příslušným online rezervačním systémem a nebo e-mailové potvrzení přímo z hotelu Vsacan.

2. Zrušení rezervace ubytování a dalších služeb v hotelu Vsacan
Zrušení potvrzené rezervace je možné učinit rovněž pouze písemnou formou, tj. zpravidla e-mailem. Přesný způsob zrušení rezervace je daný rezervačním systémem, který byl pro rezervaci využit. Při rezervaci ubytování napřímo u hotelu Vsacan se za zrušení rezervace považuje e-mail s oznámením o zrušení rezervace adresovaný hotelu Vsacan anebo storno v hotelovém online rezervačním systému. Při zrušení rezervace, která byla zadána přes externí poskytovatele (např. Booking.com, Hotels.com apod.) je nutné rezervaci zrušit rovněž přes tohoto externího poskytovatele způsobem, který externí poskytovatel požaduje. V tomto případě se písemná notifikace přímo hotelu Vsacan NEPOVAŽUJE za řádné zrušení rezervace.

3. Změna rezervace v hotelu Vsacan
Požadavek na změnu rezervace, tj. přesun objednaných služeb v původním rozsahu na jiný termín je považován za zrušení původní rezervace dle bodu 2. těchto Podmínek a řídí se stejným režimem jako zrušení rezervace.

4. Platba převodem na účet hotelu
Zadat platbu převodem je možné jen 5 dní před příjezdem, aby se stihla připsat platba na účet. Pokud zarezervujete pokoj v termínu kratším než 5 dní před příjezdem s platbou předem na účet, rezervace nebude platná.